Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Габрово, с. Борики
70 000 €
136 908.10 лв.

(700 €, 1 369.08 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 13:49 на 17 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1200 пъти.
Площ:
100 m2
Двор:
580 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2002 г.

Описание на имота:

НАМАЛЕНА ЦЕНА!!! ГАРАНТ ИМОТИ предлага за продажба едноетажна къща, разположена в предпочитаната местност Борики в гр. Габрово - район, известен със спокойната си атмосфера, чистия въздух и красивите гледки към природата.
Имотът се намира върху парцел с площ от 580 кв.м и предлага добър потенциал както за постоянно живеене, така и за ваканционен имот. Къщата е масивна, строена 2002 год. на един етаж и разполага със следното разпределение - жилищен етаж: всекидневна с кухненски бокс, тераса и градена камина, спалня, баня с тоалетна.
Към имота има голям гараж, подходящ за работилница или складово пространство. В него има достъп до мръсен канал и вода, което позволява и да бъде обособен за жилищен.
Подпокривно пространство с прозорци и достъп от отделна врата, позволява да бъде усвоено за нуждите ви.
Дворното място е просторно и позволява обособяване на зона за отдих, градина или барбекю. Благодарение на югозападното изложение имотът се радва на много слънчева светлина през по-голямата част от деня, което създава приятна и топла атмосфера.
Местността Борики е предпочитана заради съчетанието между спокойствие, зеленина и бърз достъп до града.
За повече информация се свържете с обслужващ брокер Христо Проданов - 0890 176 992.
Особености
Тухла
За контакт:
0890176992

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Христо Проданов
0890176992